Profile komorowe PVC

Oferta
Profile komorowe PVC
Parapety wewnętrzne
Innowacyjne narzędzia
Oferta
Profile komorowe PVC
Parapety wewnętrzne
Innowacyjne narzędzia

Panel wynagrodzenia 250 z PVC anel wygrodzeniowy wykonywany jest w procesie koekstruzyjnego wytłaczania PVC . Zastosowano tutaj rozwiązanie polegające na wytłaczaniu rdzenia panelu z Granulatu /Regranulatu PVC (wewnętrzne poprzeczki, oraz ścianka główna o grubości 1,7mm), natomiast powierzchnie widoczne zostały pokryte dodatkową warstwą Granulatu PVC o grubości 0,3mm (rys.1).

Rys. 1 Przekrój panelu wygrodzenia.

Tolerancja wymiarowa: DIN 16941. Długość panelu: 500 – 8000 mm Waga produktu: ≥ 2000 g/mb. Temperatura stosowania: min +15oC / max. +50oC Przybliżona barwa produktu: RAL 7040 Window grey Standardowe pako Pakowanie: Profile pakowane są w wiązki po 58 szt. opięte stalową taśmą na drewnianych listwach.

Deklarowane cechy techniczne wyrobu: Panele do budowy wygrodzeń dla trzody chlewnej stanowią wytłaczane profile komorowe z PVC o długości handlowej 6mb. Charakteryzują się odpowiednią sztywnością, odpornością na ekspozycję w środowisku o dużej wilgotności, oraz łatwością w utrzymaniu czystości. Panele wyposażone są w zamki pozwalające na wpinanie – „jeden w drugi” (rys.2) tworząc w ten sposób ścianę zagrody o wysokości zgodnej z ich wielokrotnością (25cm).

Rys. 2 Panele wygrodzenia po wpięciu.